
Vi lager kortreiste og lokalproduserte halmringer med bomullstråd
Reklame for eget produkt – halmringer
Vi har så smått sparket i gang sesongen, hvor halmen kjøres igjennom kransemaskinen, for så å ende opp som en halmringer i andre enden.
Selve ringen blir til ved å bruke gårdens egen halm og bomullstråd som binder dette, fast sammen.
Men først må vi startet å gå gjennom sjekklisten våres, for å se at alt fungerer som det skal. Alle punktene på listen ble huket av og godt er det.
Så da var det klart for å testprøve en krans, med rester av halmen fra i fjor. Det fungerte strålende.
Da er det bare å begynne å produsere halmringer, til salg utpå høsten. Du kan sjekke hvilke størrelser vi har i nettbutikken vår, her .
PS! En halmring tilpasset din dør, forenkler selve pynte arbeidet, da du har et fast underlag å starte med. Du kan lese mer om hvordan våre norskproduserte halmringer/kranser blir laget